Bu sitedeki içeriğe ilişkin tüm telif hakları yeniyatirim.com‘a aittir. İçeriklerin tamamı veya herhangi bir kısmı, yazılı izin olmaksızın başkaları tarafından herhangi bir amaçla kullanılamaz, kısmen veya tamamen çoğaltılamaz, değiştirilemez, dağıtılamaz, yayımlanamaz, kopyalanamaz veya herhangi ticari bir amaçla kullanılamaz.

Bu internet sitesinde yer alan her türlü veri, yorum ve değerlendirmeler, hazırlandığı tarih itibarıyla mevcut piyasa koşulları ve güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan elde edilen bilgi ve veriler kullanılarak genel bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Bu içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bu içerikler hiçbir şekilde bir yatırım tavsiyesi, yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak değerlendirilmemelidir. Sitede bahsedilen Yatırım Danışmanlığı Hizmeti; talep halinde ayrıca imzalanacak Yatırım Danışmanlığı Sözleşmesi çerçevesinde kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır.

İnternet sitesinde üzerinde yer alan bilgiler, finansal analiz algoritmaları ile yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, müşterilerin ve diğer yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır.

İnternet sitemizde yer alan her türlü haber, duyuru, basın bülteni vb. içerik bilgilendirme amaçlı olup, yeni çıkan / çıkacak dijital varlıklara dair ön satış, halka arz, talep toplama, çekiliş, hediye dağıtımı vb. haberlerde yer alan üçüncü taraf internet sitelerinin içeriklerinden, bu içerik ve haberlerin doğruluğundan, satışların gerçekliğinden vb. her türlü durumdan yeniyatirim.com sorumlu tutulamaz. Bu tür içeriklerle yeniyatirim.com’un doğrudan bir bağı bulunmamaktadır.

Burada yer alan veriler ve bilgilerin tam, doğru, eksiksiz olduğu garanti edilemez; içerik, haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu sebeple, okuyucuların, bu bilgilere dayanılarak aldıkları kararlarda sorumluluk kendilerine aittir. Tüm veriler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. Bu kaynakların kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, bilgilerin eksikliği veya yanlışlığından, bu bilgilere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

yeniyatirim.com internet sitesine giren ve sitedeki dış bağlantılara tıklayarak siteden ayrılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılmaktadır. İşbu bilgilendirme metnine dair bağlantı sitenin ana sayfasında ve sitedeki tüm içeriklerin en altında, açıkça görülür biçimde yer almaktadır.

Her türlü talep ve sorularınız için : sepet@yeniyatirim.com

WhatsApp 7/24 Bilgi Hattı | Telegram

Adres : İstanbul Cad. No: 12, Bakırköy-İstanbul