paribu

Paribu kullanıcıysanız ve hesabınızı kapatmak istiyorsanız bu yazımızı okumanız yararlı olacaktır. Yazımızda Paribu hesabınızı nasıl kapatacağınız hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Şimdiden iyi okumalar diliyoruz.

Paribu hesabınızı kapatmak istediğiniz takdirde bunun için hesap kapatma veya üyelik iptali talebi oluşturabilirsiniz. Bunu yapmak oldukça basittir ve hiçbir zorluk yaşamazsınız. Hesabınızı kapatmanız için izleyeceğiniz yolu kısaca anlatacağız. Öncelikle Paribu destek üzerinden hesabınızı silebilir veya üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Bunu yaparken de bir nedeninizin olması gerekmemektedir.

Hesabınızı kapatmak için ‘[email protected]’ mail adresine talepte bulunabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bu adrese yapmak istediğiniz işlemi belirterek mail atmak olacaktır. Örneğin hesabımın kapanmasını talep ediyorum veya üyeliğimin iptal edilmesini istiyorum şeklinde mail atabilirsiniz. Üyeliğinizi iptal etmeniz bu kadar basittir. 

Fakat bu işlemi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Üyelik iptali veya hesap kapatma işleminizi yaptıktan sonra, talebi oluşturduğunuz tarihten itibaren 30 gün içerisinde işleminiz gerçekleşecektir. Yani bu süre talepte bulunduğunuz gün içinde de gerçekleşebilir, 30 günün sonunda da gerçekleşebilir. Bu tarih belli olmasa bile şu kesindir ki 30 günün sonunda hesabınız iptal edilecektir.

Paribu şirketinin meşru menfaatleri doğrultusunda hesabı kapanacak üyenin hesap detayları ve kişisel verileri yasalar çerçevesinde ‘kişisel veri aydınlatma politikası’ doğrultusunda belli bir süre Paribu şirketi tarafından saklanılacaktır. Bu bilgiye, prosedüre ulaşmak için ‘Kişisel verilerin işlenmesi ve korunması politikası’ metnine ulaşarak daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Bu yazıda bahsedilen kripto paraları Türk Lirası ile güvenle almak, satmak ve daha fazlası için dünyanın en büyük borsası Binance'a bu linkten üye olun, alım-satımlarınızda komisyon ödemeyin! Sorumluluk reddi beyanı ve yasal bilgilendirme için tıklayın.
Bunu da okuyun:  UNİSWAP NEDİR?
You May Also Like

Coin Sepeti (Kripto Para Yatırım Sepeti) Nedir?

Kripto para sepeti nedir ve nasıl yapılır? Yeni kripto para yatırımcıları için muhakkak…

İNDİKATÖR NEDİR?

İndikatör yabancı asıllı bir kelimedir. Bu sebeple ilk bakışta ne olduğu hakkında…

PARİBU ANLAŞMALI BANKALAR HANGİLERİDİR? PARA YATIRMA İŞLEMİ NASIL GERÇEKLEŞTİRİLİR?

Bu yazımızda Paribu’ya para yatırırken hangi bankaları kullanabilirsiniz ve Paribu’nun anlaşmalı olduğu…

WAZİRX KRİPTO PARA BORSASI NEDİR?

Bu yazımızda sizlere Hindistan’a ait olan WazirX platformundan söz edeceğiz. İyi okumalar.…

TRUST WALLET NEDİR, TRUST WALLET TOKEN NEDİR, NASIL KULLANILIR, NASIL ALINIR?

Trust Wallet, sadeliği ve kullanışlılığıyla olduğu kadar güvenilirliği de öne çıkan bir…

KRİPTO PARA NEDİR? NASIL ALINIR?

Kripto paralardan bahsederken ilk olarak ‘kriptoloji’nin ne olduğunu bilmemiz gerekmektedir. Kriptoloji, şifreleme…

UNİSWAP NEDİR?

Uniswap, Hayden Adams tarafından kurulmuştur. Uniswap, Ethereum tabanlı bir borsadır. Aynı zamanda…

BİTCOİN KAZANCINDAN VERGİ ALINIYOR MU?

Öncelikle bildiğiniz gibi bitcoin, kripto paraların lideri konumundadır. Bitcoin’in çıkmasının ardından birçok…