Teknolojinin ufku her geçen gün genişliyor. Yeni kavramlar, tanımlar bir yandan hayatı kolaylaştıracak yeni konseptler yaratırken diğer yandan alternatif hareketleri beraberinde getiriyor. Topluluklar, bir amaç uğrunda birleşirken teknolojinin olanaklarından fazlasıyla faydalanıyor.

Bu noktada godot movement*; eşitsizliğe karşı duran herkesi bir topluluğa dönüştürmeye ve NFT dünyasını marka deneyimiyle bir araya getiren bir yolculuğa hazırlanıyor.

godot movement* nedir? Yalnızca bir NFT projesi olmanın ötesinde bir marka olan godot movement, kendisini “mega şirketlerin sebep olduğu yozlaşma ve eşitsizliğe karşı duran, anarşist bir ruha sahip gizli bir yeraltı organizasyonu” olarak tanımlıyor. Organizasyonun merkezinde ise gelecek ay yayımlanacak olan identity of godot NFT koleksiyonu yer alıyor.

Nasıl? identity of godot isimli NFT koleksiyonuna sahip olacak kişiler, Discord sunucularındaki Secret Council’e erişim hakkına sahip olma şansı yakalıyor. Secret Council’e erişebilenlere “country representative”ler tarafından düzenli olarak sunulacak olan bölgesel problemleri inceleyerek potansiyel çözümlere ulaşmak için dernek ve kuruluşları oylama hakkı tanınıyor. Oylama sonucunda elde edilecek vault of godot’nun %5’lik diliminin de düzenli olarak bağışlanıyor.

Önce, sonra: godot movement*’ın NFT koleksiyonunu yayımlamadan yapacakları arasında genesis isimli bir albüm yayımlamak yer alırken koleksiyonun ardından bu hareketin bir giyim markasına ve animasyon serisine dönüşmesi planlanıyor.

Ortak olun: godot movement* bir yandan da teknolojiden, sanattan ve aktivizmden beslenen bu anlamlı hareketin paydaşı olmak isteyen yatırımcıları smart contract üzerinden gerçekleşecek yatırım turlarıyla ortaklığa davet ediyor.

*the godot you’ve been waiting for has finally arrived.

Godot’nun çağrısına katılmak ve harekete katılmak için godot movement*’ın Discord kanalına dâhil olabilir, hareketi Twitter’dan takip edebilir ve internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bunu da okuyun:  Markalar neden NFT ve Metaverse’e yatırım yapıyor?
You May Also Like

NFT Dünyasından Gelişmeler

• NFT dünyasında gelişmeler hız kesmeden sürüyor. Adidas, Bored Ape Yacht Club,…

Markalar neden NFT ve Metaverse’e yatırım yapıyor?

Adidas; Bored Ape Yacht Club, Punks Comics ve GMoney iş birliğiyle çıkardığı 30…

Haftanın NFT & DeFi Ekonomi Gündemi

🌐 Ekonomi ABC Gazetesi’nin haberine göre, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe…

Metaverse: Gayrimenkul Patlaması

Kullanıcıların, yatırımcıların ve kuruluşların Metaverse’ün gayrimenkul pazarına ilgisi günden güne artıyor. Küresel…