MANDALA EXCHANGE (MDEX) NEDİR, NEREDEN VE NASIL ALINIR?

mdex coin

Mandala Exchange (Mdex), Çin lokasyonlu merkeziyetsiz (De-Fi) bir kripto para borsasıdır. Otomatik Piyasa Yapıcı (AMM) mantığıyla çalışır. Huobi Eco Chain ve Ethereum tabanlı DEX teknolojilerini birlikte kullanması sayesinde hem Ethereum ekosisteminin verimlilik ve çeşitliliği, hem de Eco Chain’in düşük işlem ücretlerinden yararlanan borsa, bu şekilde aynı anda iki token’in madenciliğine de izin veriyor.

Binance Cloud teknolojisi üzerine inşa edilmiş olan Mdex borsasının kendi dijital para birimi (token’i) MDX Coin’dir. MDX Coin (MDX Token, Mdex Coin), Mandala Exchange ağı içindeki finansal işlemlerde komisyon ve işlem ücreti olarak, ayrıca staking ve madencilik ödülleri için kullanılır. Toplam arzı 1 milyar adet olarak duyurulan MDX Coin’in 100 milyon adedi Mdex geliştiricileri için ayrılmıştır.

Bu yazıda bahsedilen kripto paraları Türk Lirası ile güvenle almak, satmak ve daha fazlası için dünyanın en büyük borsası Binance'a bu linkten üye olun, alım-satımlarınızda komisyon ödemeyin! Sorumluluk reddi beyanı ve yasal bilgilendirme için tıklayın.
Exit mobile version