Birikimlerinizi kripto para yatırımlarıyla değerlendirmenize yardımcı oluyor, size yol gösteriyoruz.

Minimum kaybetme riski, maksimum kazanç fırsatı!
Yatırım oyun değildir, kumar değildir.
3 aylık sepetlerde ana paranızın en az 3 katı,
6 ay ve üzeri sepetlerde ana paranızın en az 10 katına kadar kazanma imkanı!

kripto yatırım

Coin Sepeti Nedir?

Yatırımcı profilinize göre hazırladığımız kripto para sepetleri Bitcoin, Ethereum, Ripple, XLM, BNB gibi önde gelen kripto para birimlerinin yanı sıra, projeleriyle ve gelir modelleriyle gelecek vaat eden, yatırımcısına kazandıran altcoin’leri de içerir. Beklediğiniz kazanç seviyesine ve yatırım planınıza göre sepetler 5 ile 25 arasında coin içerir.

Örnek coin sepetlerimiz:

Sık Sorulan Sorular

Yatırımcı profili nasıl belirlenir?

Yatırımcı profilleri sizin beklentilerinize göre belirlenir. Kripto sepetinize yapacağınız toplam yatırım miktarı, yatırım yapmak istediğiniz süre ve kazanç beklentiniz yatırım uzmanlarımızca analiz edilerek profiliniz oluşturulur.

Sepetler nasıl oluşturulur?

Yatırımcı profilinize ve beklentilerinize göre, en az 5, en çok 25 kripto para ve token’den oluşan sepetiniz, dijital finans uzmanlarımız tarafından dijital varlık cinsleri, ana paranıza oranları ve vadeleri ile oluşturularak size tablo halinde teslim edilir.

Risk var mı?

Sepetlerimizde kayıp riski minimumdur. Piyasadaki ani düşüş ve dalgalanmalar durumunda uzmanlarımız 7/24 size ulaşarak gerekli aksiyonları almanızı sağlar. Düşüş trendi başladığınızda sepetlerinizi bozarak likide (nakit paraya) geçme ve düşüş trendi sona erdiğinde ücretsiz olarak tekrar sepet oluşturmanız sağlanır veya düşen coin’lerden yükselen coin’lere geçiş için sepetiniz ücretsiz olarak yeniden düzenlenir. Bunun dışında stop-loss ve staking gibi önlemler ile kayıplar minimize edilir.

Hiçbir şekilde long pozisyon, short pozisyon, marjin işlem, vadeli işlem, de-fi staking, kredili işlem gibi kayıp riski olan işlemler yapılmaz / yaptırılmaz, bu işlemlere dair danışmanlık verilmez.

Güvenlik ve Gizlilik

Danışanlarımızın kimlik bilgileri, yatırım tutarları ve yatırımlarına ilişkin her türlü bilgi gizli tutulur ve kesinlikle hiçbir üçüncü taraf ile paylaşılmaz.

Sepetleriniz, kripto para borsalarında, sizin e-posta adresiniz ve telefon numaranız ile, sizin tarafınızdan açılan hesaplarda tutulur. Hesapların kontrolü tamamen sizdedir. Uzmanlarımız sizden kesinlikle borsa şifresi, kullanıcı adı vb. bilgiler talep etmez. Kripto para uzmanlarımız borsada hesap açma, sepet oluşturma gibi konularda size sadece teknik destek verir.

Dilerseniz sepetleriniz soğuk cüzdan (donanım cüzdan) üzerinde oluşturulur. Bu konuda donanımsal ve teknik destek tarafımızdan verilir. Belli bir tutarın üzerinde yatırım yapan danışanlarımıza, Ledger Nano S marka soğuk cüzdan hediye edilerek, yatırımları bu cüzdanlarda ve çelik kasalarda saklanır. 

Sepetler ne zaman bozulur?

Maksimum kâr elde etmek için orta vadeli sepetlerimizi 3-6 ay sonunda, uzun vadeli sepetlerimizi 6 ay sonunda, bunun dışında ise tüm sepetlerimizi dilediğiniz zaman bozdurabilir ve Türk Lirası olarak banka hesaplarınıza aktarabilir ya da dilediğiniz gibi tasarrufta bulunabilirsiniz. Yatırımlarınız asla kilitli değildir. 

Sepetlerin güncellenmesi

Sepetleriniz dilerseniz her ay güncellenir. Yani; kripto para piyasalarındaki gelişim ve dalgalanmalara göre bazı varlıklar sepetten çıkarılabilir, bazıları yeni eklenebilir, bazılarının ise oranları değişebilir. Sepet güncelleme hizmeti, kayıp riskine müdahale durumunda ücretsiz, keyfi güncellemelerde ise ücretlidir.

Hizmetiniz yasal mı?

Kripto para yatırım danışmanlığı hizmetimiz için SPK, Hazine Bakanlığı, Maliye Bakanlığı gibi resmi kurum ve kuruluşlar ile gerekli yazışmalar ve başvurular yapılmıştır. Kripto para ve kripto varlıklar hakkında mevcut yürürlükteki yasa ve yönetmelikler kapsamında bir düzenleme bulunmamaktadır. Ancak bu konudaki yasal çalışmalar devam etmektedir. Kripto varlıklar yasal düzenleme kapsamına alındığında, gereken tüm başvurular yeni düzenlemelere göre yeniden yapılacaktır. Şu an için hizmetimiz mevcut yasa ve yönetmeliklere uygundur.

Sepet fiyatları ve ücretlendirmeler

Kesinlikle elde edeceğiniz kazançlardan yüzde, komisyon vb. adı altında sizden para talep edilmez. Sepet ücreti sabit olup, hizmet başlangıcında fatura karşılığında peşin alınmaktadır. Dilerseniz kripto para olarak ödeme yapabilirsiniz.

10 bin liraya kadar olan yatırımlarda danışmanlık ücreti, yatırım tutarının %10’u,
10 bin liranın üzerindeki yatırımlarda ise sabit 1000 TL’dir.
100 bin lira ve üzerindeki yatırımlarda Ledger Nano S marka donanım cüzdan tarafımızdan hediye edilir ve yatırımlarınız bu cüzdanda saklanarak, çelik kasada korunur.

İletişim

Her türlü talep ve sorularınız için : sepet@yeniyatirim.com

WhatsApp 7/24 Bilgi Hattı | Telegram