kripto koçum


Kripto Koçum
, kripto para yatırımcısı ve kripto içerik üreticisi Kaan Göktaş tarafından kurulan, Türkiye’nin ilk ve tek Kripto Para Yatırım Danışmanlığı girişimidir.

Size özel hazırladığımız kripto para sepetleriyle birikimlerinize değer katıyoruz.

 

Ürünlerimiz

Orta Vade Yatırım Sepetleri: 3-6 ay süreli yatırım sepetlerimizde, yatırımcı profilinize göre (temkinli ya da riski seven) alacağınız coin ve token’ler ile anaparanıza göre bunların yüzdelerini belirliyoruz ve size liste olarak teslim ediyoruz. Eğer isterseniz, hesabınızın olduğu kripto para borsasında sepetinizi oluşturmanız için teknik danışmanlık veriyoruz. Kripto para piyasasındaki kritik düşüşler durumunda, zarar etmemeniz için gerekli hallerde 7/24 size ulaşarak, coinlerinizi dönüştürmenizi ya da satmanızı sağlıyoruz.

Orta vadeli sepetlerimiz minimum 3 aylık vadede, ortalama 3 kat ve fazlası getiri imkanı sunmaktadır.

Uzun Vade Yatırım Sepetleri: 6 ay ve daha uzun süreli yatırım sepetlerimizde, yatırımcı profilinize göre (temkinli ya da riski seven) alacağınız coin ve token’ler ile anaparanıza göre bunların yüzdelerini belirliyoruz ve size liste olarak teslim ediyoruz. Eğer isterseniz, hesabınızın olduğu kripto para borsasında sepetinizi oluşturmanız için teknik danışmanlık veriyoruz. Sepetlerinizdeki dijital varlıkları stake etmenizi (faize yatırmanızı) sağlıyoruz, böylece kriptoların değer artışının yanında faiz olarak da pasif gelir elde ediyorsunuz. Kripto para piyasasındaki kritik düşüşler durumunda, zarar etmemeniz için gerekli hallerde 7/24 size ulaşarak, coinlerinizi dönüştürmenizi ya da satmanızı sağlıyoruz.

Uzun vadeli sepetlerimiz minimum 6 aylık vadede, ortalama 10 kat ve fazlası getiri imkanı sunmaktadır.

Ekibimiz

Ekibimiz, Kaan Göktaş öncülüğünde ekonomist ve finansçılardan oluşmaktadır. Ekibimizin her üyesinin, mevcut SPK hükümlerince yatırım danışmanlığı hizmeti verme hakkı ve izni bulunmaktadır.

Güvence

Bütün dijital varlıklarınız, borsalarda sizin telefon numaranız, e-posta adresiniz ile açılmış kendinize ait hesaplarda tutulmaktadır. Kesinlikle sizden borsa şifresi vb. talep etmeyiz. Kesinlikle yatırımınıza bizim elimiz değmez. Paranız bizde durmaz. Uzun vadeli ya da belli bir yatırım tutarının üstündeki sepetler, soğuk cüzdanlarda muhafaza edilmelidir. Bu konuda teknik destek ekibimizce verilecektir.

Ücretlendirme

Kesinlikle elde edeceğiniz kazançlardan yüzde, komisyon vb. adı altında sizden para talep edilmez. Sepet ücreti sabit olup, hizmet başlangıcında fatura karşılığında peşin alınmaktadır. Dilerseniz kripto para olarak ödeme yapabilirsiniz.

DAHA FAZLA DETAY VE ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN :

sepet@yeniyatirim.com

WhatsApp 7/24 Bilgi Hattı | Telegram

Telefon: (0212) 909 23 10 Dahili: 70709

Adres: İstanbul Cad. No: 12, Bakırköy-İstanbul

Sorumluluk reddi beyanı ve yasal bilgilendirme için tıklayın.