bitpanda

Alışveriş alışkanlıklarınızı düşünün: Alışveriş yapacağınız yere dair tercihinizi ürün çeşidi fazla olan, alternatiflerle size daha çok seçenek sunan mağazalardan yana kullanmayı tercih edersiniz. Söz konusu kripto yatırımları olduğunda da portföyü genişletmeye olanak tanıyan ve listelediği ürünleri belirli standartlara göre seçen borsalar daha cazip görünüyor.

Avrupa’nın güvenli Bitcoin ve kripto para borsası Bitpanda; Ethereum, BEST ve 50’den fazla kripto parayı içeren listesini dört yeni coin ile genişletiyor. Küresel işlem hacmi, arz durumu, fiyat performansı, güvenliği ve vizyonuyla öne çıkan LUNA, THETA, MATIC ve GRT token’ları artık Bitpanda üzerinden alınıp satılabiliyor.

LUNA

Terra’nın yerel token’ı olan LUNA, küresel ödeme sistemlerinde devrim yaratmayı amaçlıyor. Gelecekte daha fazla bölge olmak üzere esas olarak Asya-Pasifik bölgesindeki kullanıcılara uygun fiyatlı ve hızlı ödemeler sunmak için ABD doları, Güney Kore won’u ve Moğolistan tugrik’i gibi fiat para birimlerine sabitlenen LUNA, artık Bitpanda’da alınıp satılabiliyor.

THETA

İlk olarak 2018’de ERC20 token’ları olarak piyasaya sürülen ve daha sonra 2019’da yerel Theta blok zincirine aktarılan THETA, video yayın sektörünü blockchain teknolojisine taşımak için oluşturulan bir token olarak öne çıkıyor. Bitpanda artık, kolay kullanıcı arayüzüyle THETA alıp satmaya da olanak tanıyor.

MATIC 

Polygon (MATIC), hem kullanıcılar hem de geliştiriciler için daha kullanıcı dostu bir arayüzle yüksek ölçeklenebilirlik ve erişilebilirliğe odaklanan merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) için bir çözüm sunuyor. Piyasa değeri 5,95 milyar avroya ulaşan Polygon (MATIC), artık Bitpanda’da listeleniyor.

GRT 

Ethereum gibi ağları sorgulamak için blockchain verilerini daha erişilebilir hâle getirmeyi ve merkezi olmayan uygulamaların (dApps) oluşturulmasını kolaylaştırmayı amaçlayan bir indeksleme protokolü olarak öne çıkan The Graph protocol (GRT), kripto dünyasının önemli oyuncuları arasında sayılıyor. Bitpanda kullanıcıları, GRT token’larını Bitpanda üzerinden alıp satabiliyor.

Bunu da okuyun:  Twitter'dan Bitcoin Hamlesi

Kaynak: Quando

Bu yazıda bahsedilen kripto paraları Türk Lirası ile güvenle almak, satmak ve daha fazlası için dünyanın en büyük borsası Binance'a bu linkten üye olun, alım-satımlarınızda komisyon ödemeyin! Sorumluluk reddi beyanı ve yasal bilgilendirme için tıklayın.
You May Also Like

TÜRK SANATÇIDAN NFT HAMLESİ

NFT akımına, dünyaca ünlü Türk graffiti sanatçısı Tunç “Turbo” Dindaş da katıldı.…

Shopify NFT Satacak

Daha önce NFT pazaryerleri ile yaptığı iş birliği doğrultusunda işyerlerinin NFT satmasını…

BINANCE PARA DAĞITIYOR! %100 FAİZ KAZANMA İMKANI!

Binance, MDX Coinlerini faize yatıranlara yıllık %100’e varan faiz ödeyeceğini ayrıca belli…

“Dijital pazara yönelik yasa hazırlıyoruz”

Rekabet Kurumu Başkanı Birol Küle, dijital pazarlara yönelik yasa çalışması yaptıklarını açıkladı.…

TKO COIN LİSTELENDİ, FİYATI COŞTU

Binance’ın Launchpad etkinliğinde BNB sahiplerine 0.10 Dolar fiyat üzerinden dağıtılan TKO Coin…

STUDENT COIN İÇİN SCAM İDDİASI!

Son dönemde baya meşhur bir proje olan Student Coin için “çalıntı kod”…

MPAX Coin Scam Çıktı!

Bursa’da Avukat Arife Tuğba Çetinkaya, 12 bin mağduru bulunan bir kripto para…

TKO / TOKOCRYPTO ETKİNLİĞİ BİTTİ, BNB DÜŞÜŞE GEÇTİ. BNB BURN DÜŞÜŞE DUR DİYECEK Mİ?

Binance dijital para borsasının kendi kripto para birimi BNB Coin, TKO Coin…

Binance NFT Açıldı

Binance NFT, bugün tüm kullanıcılara açıldı. Duyuru kapsamında “Hepsini Topla” temalı kampanyasını…

Brave Gizlilik Odaklı Kendi Arama Motorunu Geliştirdi

Kullandıkça kripto para kazanılmasını sağlayan ve kripto para cüzdan desteği, tarayıcı tabanlı…