binance nft

Binance NFT, bugün tüm kullanıcılara açıldı. Duyuru kapsamında “Hepsini Topla” temalı kampanyasını da duyuran Binance NFT, satın alma süreçlerine oyunlaştırma eklemeyi ihmal etmiyor.

Daha önce Binance’in bir NFT Pazar yeri platformu üzerinde çalıştığını sizlere aktarmıştık. Binance, bugün yayınladığı bir blog gönderisi ile Binance NFT isimli NFT Pazar yerini yayına aldığını duyurdu. Şirket, platformda iş ortaklığı yapacağı 100 dijital sanatçıyı Haziran başında duyurmuştu. Binance NFT, bugün tüm kullanıcılara açıldı.

Şirket, blog gönderisinde, müzayede programını da paylaştı. Binance NFT, açılışı ‘Genesis’ ve ‘Mystery Box’ isimli açık artırma oturumlarıyla yaptı. Kullanıcılar artık açık artırmaya katılarak, bir ‘Mystery Box’ (gizemli kutu) satın alabilecek ve Binance NFT Pazar yerinde alım satım işlemi yapabilecek.

Şirketin, iş birliği yaptığı sanatçılar arasında Emre Yusufi, Gülten İmamoğlu ve Hamza Kırbaş’ın yer alması dikkat çekiyor. Hatırlarsanız, Emre Yusufi, fiziksel Divine Selfie eserini, NFT pazar yeri Foundation üzerinden 40 ETH’e (o dönem için yaklaşık 110 bin dolar) satmıştı.

Duyuru kapsamında “Hepsini Topla” temalı kampanyasını da paylaşan Binance NFT, satın alma süreçlerine oyunlaştırma eklemeyi ihmal etmiyor. Şirket kampanya detaylarını şöyle aktarıyor:

Piyasaya sürülecek ilk Mystery Box koleksiyonu, yalnızca “tokidoki X Binance NFT All Stars Mystery Box Serisi 1’den 3 özel Binance markalı karakter ve 16 ikonik tasarım içeren ‘tokidoki’dir. ”Yalnızca şartları sağlayan kullanıcılar, Golden Binance Dragon Unicorno NFT kazanmak için bir kampanyaya katılabilecektir. 

Söz konusu yarışmayı kazanacak olan 10 kişi ise Binace’in belirlediği kurallara göre seçilecek. Yarışmaya katılma hakkı kazanmak için ‘tokidoki’ NFTlerinin 15 farklı edisyonunu toplamanız ve Binance UID’iniz ile  [email protected]’ya mail atmanız gerekiyor.

Ticaret hacimleri açısından dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance, daha önce yaptığı açıklamada platformunun iki piyasayı işleteceğini söylemişti. Bunlardan ilki en iyi müzayedeler ve sergiler için birinci sınıf bir mekan, ikincisi ise herkesin yeni token basmak için kullanabileceği standart bir ticaret pazarı olarak konumlanıyor.

Bunu da okuyun:  NİHAT HATİPOĞLU’NDAN KRİPTO PARA FETVASI

Şirketin öne çıkan dijital sanatçılar ile iş birliği yapması, Open Sea gibi platformlardan ayrışmasını kolaylaştırıyor. Bu bağlamda Binance NFT’yi, yeni nesil sanat galerisi olarak tanımlayabiliriz. Şirketin sanat odaklı yaklaşımı, NFT Binance’i yakın zamanda koleksiyonerlerin ilgi odağı haline getirebilir.

Kaynak : Webrazzi

Bu yazıda bahsedilen kripto paraları Türk Lirası ile güvenle almak, satmak ve daha fazlası için dünyanın en büyük borsası Binance'a bu linkten üye olun, alım-satımlarınızda komisyon ödemeyin! Sorumluluk reddi beyanı ve yasal bilgilendirme için tıklayın.
You May Also Like

TÜRK SANATÇIDAN NFT HAMLESİ

NFT akımına, dünyaca ünlü Türk graffiti sanatçısı Tunç “Turbo” Dindaş da katıldı.…

Shopify NFT Satacak

Daha önce NFT pazaryerleri ile yaptığı iş birliği doğrultusunda işyerlerinin NFT satmasını…

BINANCE PARA DAĞITIYOR! %100 FAİZ KAZANMA İMKANI!

Binance, MDX Coinlerini faize yatıranlara yıllık %100’e varan faiz ödeyeceğini ayrıca belli…

TKO COIN LİSTELENDİ, FİYATI COŞTU

Binance’ın Launchpad etkinliğinde BNB sahiplerine 0.10 Dolar fiyat üzerinden dağıtılan TKO Coin…

“Dijital pazara yönelik yasa hazırlıyoruz”

Rekabet Kurumu Başkanı Birol Küle, dijital pazarlara yönelik yasa çalışması yaptıklarını açıkladı.…

TKO / TOKOCRYPTO ETKİNLİĞİ BİTTİ, BNB DÜŞÜŞE GEÇTİ. BNB BURN DÜŞÜŞE DUR DİYECEK Mİ?

Binance dijital para borsasının kendi kripto para birimi BNB Coin, TKO Coin…

MPAX Coin Scam Çıktı!

Bursa’da Avukat Arife Tuğba Çetinkaya, 12 bin mağduru bulunan bir kripto para…

STUDENT COIN İÇİN SCAM İDDİASI!

Son dönemde baya meşhur bir proje olan Student Coin için “çalıntı kod”…

Brave Gizlilik Odaklı Kendi Arama Motorunu Geliştirdi

Kullandıkça kripto para kazanılmasını sağlayan ve kripto para cüzdan desteği, tarayıcı tabanlı…

Şaka Değil : Emrahcoin Geliyor

Şarkıcı ve oyuncu Emrah (Küçük Emrah), son yıllarda yatırımcıların gözdesi haline gelen kripto paraya…